Архів категорії: школа і гуртки

Пора в школу! Другий клас чекає на нас

Урра!

Я знову зустрілася зі своїми друзями в 32-й гімназії і в моєму рідненькому в 1-б… ні, тепер вже 2-б  класі!

Як всі дівчата і хлопці за літо повиростали! І я виросла, трішечки…

В перший же день Ольга Володимирівна, наша добра і водночас вимоглива вчителька, розповіла, що ми будемо вивчати в другому класі, за які добрі  справи в першу чергу  будемо школі братися.

Ольга Володимирівна нагадала, нам, щоб ми слухались вдома своїх батьків та допомагали їм в домашніх клопотах.

А я ще підняла руку і доповнила, що потрібно також піклуватись за своїми меншими братіками і сестричками, в кого вони є.  Я люблю гратись зі своїм братиком Іллюшею, а також допомагаю своїй мамі годувати і одягати його.  Вчителька мене похвалила.

Жаль, що вже скоро я покину на певний час  свою рідну школу. Після закінчення мною першої четверті ми з мамою і Іллею будемо переїзджати до татуся в Дніпропетровськ, де він уже постійно працює вже більше ніж півроку.

Літо-літечко прийшло, остаточно!

Piccy.info - Free Image HostingВітаю вас радісно! 🙂

Три дні тому з вами зустрічалися, а неначе – вчора.

Обіцяла продовжити писанину про те, як я останні два місяці, останню чверть занять в школі провела.

З навчанням було все добре. Оцінок негативних у першому класі наша любима вчителька Ольга Володимирівна нам ще не ставила, а відмінних у мене в щоденнику було дуже багато. Я ще займалась додатково в гуртках англійської мови і танцювальному. Заняття в гуртках я також закінчила успішно, особливо в танцях – там у мене одні п’ятірки. У нас в сім’ї за цей час назбиралось дуже багато нових фотографій, я вам трішки пізніше деякі альбоми в своєму блозі покажу.

Читайте, будь ласка, далі