Архів категорії: Конкурси

Фотоконкурс «Summer time» з корисними призами. Беремо участь в конкурсі з мамою!

depositphotos

Привіт, мої друзі!

Цікавий проект Фішка Лайф з 19 травня по 2 червня 2013 року проводить конкурс літніх фотографій «Summer time».  Мене з цією новиною познайомив мій дідусь Віталій. Я дуже зраділа і вирішила також взяти участь в цьому змаганні.

Поля и Илюша

                                               Я з братиком Ілюшею 

Коротенько розповім про Умови конкурсу.

Умови конкурсу

Моя участь в конкурсі Best Ukrainian Blog Awards 2008

Вирішили в сімейному крузі , що мій блог буде брати участь в конкурсі  блоґів “Best Ukrainian Blog Awards 2008” – події No.1 в українській блоґосфері.

Головна мета Конкурсу – визначити найцікавіші українські блоґи в 7 номінаціях. Зареєструвати блоґ для участі в голосуванні може будь-хто, для цього потрібно зареєсруватися на цьому сайті, але радимо спершу ознайомитись з Правилами.  Переможців буде відзначено 18 жовтня в рамках проведення BlogcampCEE2008.

Не забуваємо голосувати за мій блог

Дякую! Я буду тримати Вас в курсі подій відносно новин за Blogcamp.

_________________________

Постовий. (хотіла написати “вартовий”, та дідусь підказав, що помилилась би, бо цей термін походить не від слова “варта”, а від слова  – “пост”)

1. В своєму блозі мій дядько Олексій багато пише про спортивний туризм, про походи та змагання. В останньому записі він розповідає про полтавського туриста Владислава  Зозулю, який побував в оглядовому кінному поході на Гірському Алтаї

2. Так чим же закінчилось орієнт-шоу?

3. Виявлється ЛИДТИБР – це також щоденник!